Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nevyvezený kontejner na tříděný odpad
Datum nahlášení
10.12.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
V ulici Josefa Suka č.p.2591 několik týdnů nevyvezený tříděný odpad.
Lokalita závady
Josefa Suka, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Reklamace neprovedených svozů odpadů byla předána na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email