Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Díra na vozovce
Datum nahlášení
11.01.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den, chci nahlásit díru ve vozovce v jizdním pruhu. Místo ul. Josefa Hory zastávka Plavecká hala - přechod pro chodce. Velikost cca 40x40.
Děkuji Součková
Lokalita závady
ulice Jankovcova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava bude provedena dle klimatických podmínek.ZZávada byla provizorně vyspravena.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email