NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110121_12c4

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Skládka

Datum nahlášení
11.01.2021

Kategorie závady
Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města

Popis závady
Lidé z Ukrajinské ulice na soukromý pozemek vyhazují ořezané větve a vánoční stromky též posekanou trávu. Majitel pozemku GLASS REAL s.r.o.

Lokalita závady
Ukrajinská, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Vlastník pozemku byl na stav pozemku v jeho vlastnictví písemně upozorněn a současně byl vyzván k provedení úklidu odloženého bioodpadu.

S pozdravem
Bc. Tereza Havlínová, odbor ŽP, Magistrát města Teplice


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email