Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek v zeleni za objektem stojícím v Plynárenské ulici
Datum nahlášení
11.02.2018
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Na fotografii dokumentuji nepořádek za objektem (neznám jeho bližší určení) který stojí za PENNY a je přístupný z Plynárenské ulice. Nepořádek se táhne o betonové cesty po celém svahu, ale za objektem je ho bohužel víc.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email