NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110220_e1b2

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poražená značka

Datum nahlášení
11.02.2020

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Vandal nebo vítr porazil značku (nebo je možná připravená k odstranění?). Roh ul. Brandlova x Karla Aksamita.

Lokalita závady
Karla Aksamita 985/13, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email