Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Padlý strom přes cestu
Datum nahlášení
11.02.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Přes frekventovanou turistickou stezku kolem Doubravské hory (zelená značka) leží padlý strom.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. O vývratu víme, jeho odstranění je již zadáno smluvní firmě. Jakmile to bude možné, cesta bude zpřístupněna.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email