NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110319_7cc3

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Padající omítka na veřejné prostranství

Datum nahlášení
11.03.2019

Kategorie závady
Čištění komunikací

Popis závady
Omitka

Lokalita závady
ulice U Kamenných lázní 657/5, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chodník v ulici U Kamenných lázní se uklízí strojně 3x týdně. Na základě Vašeho oznámení bude ve středu 17.4. přizván ruční počišťovač, aby vymetl prostory u opadávající zdi.


Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email