Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Skládka kolem autovraku
Datum nahlášení
11.03.2020
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Autovrak na parkovišti v ul. Rovná před salesiánským střediskem je již neobývaný, postupně je demolovaný, v okolí není možno parkovat; nesnesitelná hygienická situace
Lokalita závady
Prosetice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.. Dle jejich sdělení, dojde k úklidu černé skládky v pátek 13.3.2020. Odpad od tohoto autovraku byl již v průběhu měsíce února 2x odstraněn, a to 11. a 26.2.2020. Dle sdělení odboru dopravy bude autovrak z parkoviště odstraněn po 20.4.2020.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email