NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110422_1fbe

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený chodník, vrak auta

Datum nahlášení
11.04.2022

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Na chodníku před schody v Proseticích, Na Konečné 206 se při dešti tvoří velká louže, která se téměř nedá obejít. Na "POTOCE", kde se parkuje (u popelnic) a je neustále nedostatek místa, již téměř 4 roky stojí světle zelený Peugeot bez RZ a asi i bez technické prohlídky. Šel by , prosím, odstranit? Děkuji Mgr. Eva Bartůňková, Na Konečné 206/9

Lokalita závady
Prosetice, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vámi nahlášený automobil bude prověřen MP a bude-li se jednat o vrak bude postupováno dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích.
Poškozený chodník se týká jiného referenta, informaci předám.


Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email