NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110518_59b1

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Suchý strom naklánějící se nad komunikací U zámečku Sobědruhy

Datum nahlášení
11.05.2018

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Suchý strom naklánějící se nad komunikací U zámečku Sobědruhy

Lokalita závady
U Zámečku, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 18/5/2018 prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email