Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Bordel v parku
Datum nahlášení
11.06.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, již více než rok je v parku na Letné stále stejný bordel na stále stejném místě. Ačkoliv čas od času probíhá údržba parku, tomuto se pracovníci provádějící úklid vždy vyhnou.
Lokalita závady
ulice Dr. Vrbenského, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 16/6/2016 proběhlo místní šetření. Nepořádek bude odstraněn do 20/6/2016.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email