Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená komunikace
Datum nahlášení
11.06.2018
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Propadající se komunikace u poklopu splaškového kanálu.
Lokalita závady
U Staré školy 157, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme předali k řešení společnosti SČVK.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email