NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110719_6766

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená silnice i chodník v ulici Důlní

Datum nahlášení
11.07.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, v průběhu měsíců března až května probíhala v naší ulici kabelizace NN_ název stavby Teplice, Důlní - kabelizace NN, Teplice, Sobědruhy, Důlní č.p. 103. Konečné úpravy jak silnice tak chodníků jsou v hrozné stavu. Silnice se v místech překopů silně propadají, nejhorší stav je u č.p. 99. Od časných ranních hodin zde dochází k nadměrnému hluku a otřesům domů po průjezdu autobusů, ale hlavně nákladních vozů. Stav chodníků nelze popsat, je nutné vidět. Děkuji. Irena Krutzka Důlní 86 Teplice

Lokalita závady
Důlní 99, Teplice, 415 10, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Hana Bredlová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zhotoviteli stavby byla zaslána reklamace.


Hana Bredlová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email