Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník
Datum nahlášení
11.08.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Propadlý chodník
Lokalita závady
Březinova 2536/15, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci jsme prověřili na místě. V tomto konkrétním případě se jedná o samostatný sjezd. Vlastník připojené sousední nemovitosti, dle §12 odst. 6 vyhlášky č. 104/1997Sb, kterou se provádí zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, zajišťuje v tomto případě řádnou údržbu celého připojení (tedy opravu sjezdu vedoucího přes "chodník").
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email