Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vytéká voda u choníku
Datum nahlášení
11.09.2015
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Ze svahu nad chodníkem vytéká voda, příčinou může být prasklé vodovodní potrubí nebo obnovený pramen ?
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, od SčVK máme potvrzenu havárii vody. Oprava dle získaných informací proběhne během dnešního nebo zítřejšího dne.
Jana Strejcovská už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email