Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek
Datum nahlášení
11.09.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Hrozný nepořádek odpadků v lesíku. Cestička od Prosetic, Janáčkovými sady směrem na třešnovku a k botanické zahradě.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpadky byly uklizeny a nálety u cesty byly vyřezány.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email