NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110917_402f

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Rozježděný trávník a žívý plot

Datum nahlášení
11.09.2017

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Tirák omylem zajel ,kdeaž na konec Moravské ul 2262,kde při otáčení rozjel trávní a živý plot před domem.Doporučuji umístit dopravní značku pro zákaz vjezdu TIR na Bílinské před výjezdem k čerp.stan.MOLL.

Lokalita závady
ulice Bílinská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš návrh budeme konzultovat s PČR.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová


Bc. Markéta Kokšalová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email