Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neodvezený odpad
Datum nahlášení
11.09.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Po vybudování příchodu od ulice Topolová k panelákům v ulici Javorová 3032 nebyl firmou, která akci dělala odvezen odpad /zbytek vysekaných keřů a zeleně/, pouze odhrabáno kousek dál... a ponecháno osudu.
Lokalita závady
ulice Topolová, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email