Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vymletý výmol
Datum nahlášení
11.09.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den,
na křížení ulic Josefa Suka a Ševčíkova se nachází naprosto demotivující neoznačený výmol, který se vlivem deštových přeháněk stále zvětšuje.
V oblasti probíhá výkop a práce na chodníku, ale stavitel musí umožnit bezpečný průjezd.
P.S. průjezd není bezpečný ani při rychlosti 5km/h
Dekuji
Lokalita závady
ulice Ševčíkova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme předali k vyřízení zhotoviteli stavby, výmol bude zasypán a zhutněn. Prosíme o trpělivost po dobu stavby.
Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email