Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad v lese mezi Bílou cestou a Novou vsí
Datum nahlášení
11.09.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Plastové odpady
Lokalita závady
část obce Nová Ves, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek jsme zadali k odstranění společnosti Marius Pedesrsen a.s., která pro město Teplice uklízí černé skládky.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email