NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110920_f1d1

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Popelnice v Jaselské

Datum nahlášení
11.09.2020

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Kontejnery na odpad jsou poškozené (ulomené kolečko, nejdou zavírat). Často je kolem nich nepořádek.

Lokalita závady
Jaselská, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, žlutý kontejner na plasty, kterému chybělo kolečko byl v pátek odvezen, jelikož zde byl oproti evidovanému stavu navíc. Stav ostatních kontejnerů a zajištění pravidelného úklidu nechám prověřit svozovou společnost.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email