NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110922_19d5

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Odvoz odpadků Pražská

Datum nahlášení
11.09.2022

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den. Prosím mám dotaz. Proč se už 3 týden neodvážejí odpadky ze společných kontejnerů ( papír + sklo ) Myslím si, že je tento stav velikou ostudou pro město.

Lokalita závady
Pražská 2986/2, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den. Ve dnech svozu byl bohužel přímo před kontejnerovým stáním opakovaně zaparkovaný osobní vůz, který bránil vývozu. Již jsme předali podnět k součinnosti Městské policii alespoň k pokutování jeho vlastníka. Odtažení bohužel nebylo možné, protože vůz netvoří překážku silničního provozu, neboť průjezd zůstal zachován. Zároveň by mělo být v co nejkratší době zajištěno vodorovné dopravní značení (žlutá čára) v tomto místě, o jehož stanovení jsme již požádali odbor dopravy. Situaci řešíme, mimo výše uvedené také opakovaným ručním úklidem a doufám, že v nejbližší době již bude čistota stanoviště opět v normálu. Nutno však dodat, že by takto nepříjemná situace vůbec nenastala, pokud by se občané chovali ohleduplně a svoz nebyl znemožněn zaparkovanými vozidly.

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email