Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Náletové dřeviny
Datum nahlášení
11.10.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
V ul.Obránců míru ve Směru od Sobědruh zasahují keře do vozovky.V ul.Krušnohorská naproti domu 1566/15 ve strání je již plno keřů černého bezu /bezinky / a nikdo se nemá k tomu je vyřezat.
Lokalita závady
ulice Krušnohorská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nálety byly již ořezány.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email