Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nefunkční osvětlení, vánoční výzdoba
Datum nahlášení
11.12.2015
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Dobrý den, v Šanově u Kamenných lázní zřejmě svítí pouze polovina vánočního stromu. Nevím, zda to je záměr či ne, ale při pohledu směrem od kulatého záhonu v parku není strom nasvícen.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, závada byla odstraněna.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email