NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

111218_817d

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený chodník

Datum nahlášení
11.12.2018

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Poškozený chodník zvedlý povrch, poškozený spodní kryt ( elektroinstalace) pouličního osvětlení. Na chodník natéká voda z Haškovy ulice, která nemá kanalizační vpusti , chodník nemá sklon na vozovku tím pádem jedna ledová vrstva a zatékání a zvedání povrchu (Balený asfalt). A ještě poškozený spodní kryt pouličního osvětlení na stejném místě předem děkuji i za chodce.

Lokalita závady
ulice Žižkova 431, Teplice, 415 10, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a zvážíme možnost odvedení vody z chodníku.
Závada na pouličním osvětlení byla předána kompetentnímu pracovníkovi.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email