NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

111220_3fcd

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Znečištěný chodník a silnice UNČÍNSKÁ, TEPLICE-TRNOVANY

Datum nahlášení
11.12.2020

Kategorie závady
Čištění komunikací

Popis závady
Prosím o vyčištění chodníků a silnice v ulici Unčínská 1509/3, Teplice Věnovaný (nejlépe firmou co provádí rekonstrukci) Už přes 3 týdny se brodíme souvislou vrstvou bláta od schodů až na parkoviště, firma co provádí rekonstrukci nejspíše vodovodů neřeší nepořádek na chodnících a komunikaci. Bylo by fajn nechat projet alespoň 1x v týdnu čistící vozidlo s kartáčem, aby vrstvu sundal. Na ŠČVK rekonstrukce Unčínská není uvedená, a nikde není jediná zmínka o firmě, ktera celou akci dělá. Děkuji za vyřízení nebo předání kompetentní osobě ve firmě, co výkop provádí.

Lokalita závady
Unčínská, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Hana Bredlová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zhotoviteli stavby byla zaslána reklamace s požadavkem na provedení vyčištění.


Hana Bredlová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email