NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

120220_a788

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Odpadky

Datum nahlášení
12.02.2020

Kategorie závady
Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města

Popis závady
Odpadky, u přejezdu

Lokalita závady
Emilie Dvořákové, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Vážený pane Adamec,
děkuji za nahlášení podnětu. Pozemky, na kterých se odpad nachází jsou v soukromém vlastnictví. Péče o pozemky je povinností jejich vlastníka. Vlastník předmětných pozemků byl písemně vyzván k úklidu odpadu. Věřím, že k úklidu dojde v co nejkratším možném termínu.

Úklid pozemků byl vlastníkem proveden dne 9.4.2020.

Pěkný den,
Bc. Tereza Havlínová


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email