NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

120220_adbe

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vyvrácená značka zákaz stání

Datum nahlášení
12.02.2020

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Trnovanská 1330, Teplice před zadním vchodem je vyvrácená značka zákaz stání od 10.2.2020

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email