Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Spadlé stromy
Datum nahlášení
12.03.2019
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, ve Skateparku - Anger leží na chodníku poblíž rampy spadlý strom. Jeden je také velmi nakloněný a mohl by spadnout. Děkuji.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření dne 14/3/2019.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email