NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

120420_2848

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vyvezený nábytek v parkovacím pruhu u chodníku

Datum nahlášení
12.04.2020

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Na rohu Fügnerovy ulice a Metelkova náměstí (u parčíku) je složena hromada nábytku,již od 8.dubna.Nájemníci z Fügnerovy ulice takto vyřešili své stěhování.

Lokalita závady
Metelkovo náměstí, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email