Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Autovrak
Datum nahlášení
12.05.2020
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Dobrý den,
Chtěl bych nahlásit dlouhodobě odstavený vrak vozidla renault laguna combi v Gagarinově ulici. Vůz zde stojí a překáží cca půl roku.
Předem děkuji za kladné vyřešení.
Lokalita závady
Gagarinova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo překontrolujeme zda je již vrakem.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email