Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zničené zrcadlo v křižovatce
Datum nahlášení
12.05.2021
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Zničené zrcadlo v křižovatce ulic Bílinská x Novoveská.
Lokalita závady
Bílinská, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, víme o tom. Již je objednána oprava.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email