NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

120618_3a66

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadly chodnik

Datum nahlášení
12.06.2018

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den na křižovatce Americké a Mostecké ulice je propadly chodník tak že po něm nemohou chodci chodit. Foto nelze přiložit ráda odešlu na email. Dekuji Eva Langmaierova

Lokalita závady
Řetenice, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude provizorně odstraněna, konečná oprava bude provedena po skončení výstavby okružní křižovatky Bílinská.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email