Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek v ulici u Nádraží
Datum nahlášení
12.06.2018
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Někdo si na ulici udělal smetiště.
Lokalita závady
ulice U nádraží, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid opadu byl zadán svozové společnosti Marius Pedersen a.s.. Zároveň byla požádána Městská policie Teplice o zjištění původce tohoto odpadu.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email