Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
12.06.2018
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Nepořádek v podchodu (vedle školy Obchodu a služeb v Alejní ul). Poházené odpadky, nepořádek i na schodech (směr stadion).
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid odpadů byl zadán svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email