Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neudržované cesty v parku
Datum nahlášení
12.07.2015
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Prosím o úklid chodníků v zámeckém parku, zejména asfaltové části, ktera je označena a využívána pro bruslaře na kolečkových bruslích. Velké množství drobných větviček znemožňuje jízdu na kolečkových bruslích, která se za současného stavu stala velmi nebezpečnou (hrozí úraz).
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Parkové cesty v Zámecké zahradě jsou pravidelně strojně čištěny 1 x týdně v úterý. Během zítřejšího dopoledne by mělo být vše uklizeno.
Jana Strejcovská už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email