Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neudržovaná zeleň
Datum nahlášení
12.07.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Před domem v ulici Pod Doubravkou 2363, za domem a kolem schodů od tohoto domu k ulici Vančurova a Boženy Němcové se již minimálně 3- tím rokem neudržují keře podél chodníku.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dnes proběhlo místní šetření, keře budou ořezány do konce tohoto měsíce.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email