Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vyvrácené stojany
Datum nahlášení
12.07.2019
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Dobrý den.
Na dětském hřišti za domy v ul. Antonína Sochora jsou vyvrácené kovové tyče s informacemi Městského úřadu o Řádu na dětském hřišti. Prosím o jejich opětovné zabetonování do země. Nebyly dostatečně hluboko zapuštěny a zabetonovány.
Zdravím paní Jurčíkovou a přeji krásné dny.
Jana Janíková , tel. 607 718 819 , A.Sochora 1307/13,Tepkice
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět na opravu tyčí byl předán správci dětských hřišť, který opravu zajistí.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email