Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
12.07.2020
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Jedná se o pouliční lampu č. 4548 na adrese
Mírová 292, Teplice Sobědruhy
Lokalita závady
Mírová 292, Teplice, 415 10, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email