Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přeplněný odpadkový koš
Datum nahlášení
12.07.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Přeplněný odpadkový koš v Zemské ulici v Teplicích (v blízkosti objektu č.p. 818).
Lokalita závady
Zemská 1860, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Koše jsou pravidelně 3x týdně sváženy a odvoz tedy bude během dneška zajištěn. Ze zaslaného fota je bohužel zřejmé, že koš v tomto konkrétním případě neplnil funkci pro sběr nahodile vzniklého drobného komunálního odpadu při pohybu občanů na veřejných prostranstvích, ale někteří občané jej zneužívají např. k vyhození pytle s domovním odpadem či PET lahví, které zde vůbec nemají co dělat, čímž znemožní ostatním koš využívat k původnímu účelu.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email