Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neopravená silnice
Datum nahlášení
12.09.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Na silnici se nachází rýha, která vznikla po výkopových pracech. Povrch silnice nebyl uveden do původního stavu!
Lokalita závady
ulice Aloise Jiráska, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením. Po místním šetření zadáno Marius Pedersen k opravě.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email