Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Kosik v lese
Datum nahlášení
12.10.2020
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
V lesoparku je nakupni košík.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsme předali dodavatelské firmě k zajištění nápravy.
Děkuji a jsem s pozdravem
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email