Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Celodenní svícení
Datum nahlášení
12.10.2021
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Včera 11.10.2021 a dnes 12.10.2021 stále svítí veřejné osvětlení v ulici V Závětří.
Lokalita závady
V závětří 1671/2, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jednalo se o technickou závadu, která byla odstraněna .
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email