Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená lavička
Datum nahlášení
12.11.2015
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Dobrý den, myslíte, že ta lavička spadne na nějaké dítě, které si hraje v okolí? Ulice Maršovská
Lokalita závady
ulice Maršovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Lavička bude opravena správcem v co možná nejkratší době. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email