Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Mrtvá kočka na chodníku
Datum nahlášení
12.11.2015
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Dobrý den,
ve Školní ul. č.470/16 je na chodníku mrtvá kočka.
Bylo by možné jí co nejdříve odstranit?
Lokalita závady
Školní 470/16, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kočku již sebrala Městská policie Teplice. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email