NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

130318_8663

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Neporadek u popelnic

Datum nahlášení
13.03.2018

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobry den chtel bych poprosit o uklid na trnim namesti v ulicce za barakem , popelnice .lide od vas jen vysypou a uz neuklidi...dekuji... pokud to tak pujde nadale napisu vejs na vyssi misto aby vedeli co za neschopne lidi mate, diky

Lokalita závady
Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, Váš podnět byl předán na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu.
Odpad, který je na fotu vedle nádob však není běžné znečištění k zametení, které by měla zajistit posádka vozu při vývozu nádob, jak píšete. Do popelářského vozu nelze naložit kusy nábytku, stavební odpad apod. z důvodu možného zničení mechanismu nástavby, navíc pokud by posádka vozu odklízela komunální odpad v takovémto rozsahu, nelze zajistit běžný svoz všech nádob dle harmonogramu. Stav stanoviště proto nahlásí na dispečink a úklid je následně zajištěn zcela jiným vozem, vyčleněným k tomuto účelu.
V tomto případě tedy nelze poukazovat na neschopnost lidí, kteří svoz zajišťují. Otázkou by mělo být spíše kdo zde komunální odpad volně odložil vedle nádob a znečistil tak veřejné prostranství, což je pokutovatelným přestupkem. Do neděle 11.3., byl sice pro občany města Teplice vyhlášen "Bílý týden" - akce při níž bylo možné vyklidit velkoobjemový odpad, který je postupně odvážen, ale v žádném případě ne volně odložit odpad komunální.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email