Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
13.04.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
V pondělí 13. 4. ráno odvezen velkokapacitní kontejner. V okolí kontejneru byl ponechán odpad, který se do kontejneru nevešel. Částečně během dne rozfoukáno větrem.
Nechápu, jak to mohou pracovníci Marius Pedersen nechat na chodníku. Proč se hned pro zbylý odpad nevrátí dalším vozem? Situace se opakuje často...
Lokalita závady
Buzulucká, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email