Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
13.05.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
U kontejnerů vyhozené troje dveře z bytu, matrace, lino. Nedá se pomalu dostat ke kontejneru. ul. Kpt. jaroše 1618, Teplice
Lokalita závady
Antonína Sochora, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email