NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

130524_d811

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Výmol

Datum nahlášení
13.05.2024

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Výmol v zastávce Teplice, Trnovany, Pluto

Lokalita závady
Přítkovská, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tato komunikace není ve vlastnictví statutárního města Teplice, jejím vlastníkem je Ústecký kraj. Závada byla naším odborem již 29.4.2024 hlášena Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje. Váš podnět předáme SÚS a budeme urgovat opravu závady. Děkujeme za pochopení.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email