Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící lavička na dětském hřišti
Datum nahlášení
13.06.2020
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Prosíme doplnit lavičku na dětském hřišti na Nové Vsi, ulice Javorová, před výstavbou nové cesty zde byla... děkujeme maminky :-)
Lokalita závady
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstraněné lavičky v ulici Javorová budou po dohodě s delegátem SBD Mír panem Pytelkou osazeny po celé délce ulice. Tedy i k dětskému hřišti.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email